HOTA Ostrava, s.r.o. :: Jízdní kola, koloběžky, cyklosedačky, doplňky na kolo
HOTA Ostrava, s. r. o.
HOTA Ostrava, s. r. o.Jízdní kola, koloběžky, cyklosedačky, doplňky na kolo

DomůObchodní a reklamační podmínkyJak nakupovatKontaktKatalog  Česky  Česky
Košík je prázdný.
Vyhledávání
 
Rychlý výběr
 
Napište nám
Váš email:

Text dotazu:

Ochrana proti spammovacím robotům
Odpovězte prosím na jednoduchou otázku:
Kolik písmen je ve slově VRTULNÍK? 

Novinky  Novinky
26.06.2008
Spuštěny nové stránky společnosti HOTA Ostrava, s. r. o., které jsou zároveň e-shopem

Obchodní a reklamační podmínky

Objednávka zaslaná prostřednictvím internetového formuláře nebo poštou ( i SMS na tel.číslo 602760068 ) je považována za závaznou. Objednané zboží bude odesláno PPL službou formou dobírky dle objednávky. Cena dobírky zahrnuje cenu výrobku a částku za dopravu včetně dobírky. Balné se neúčtuje. Se zásilkou obdržíte dodací list, který slouží jako doklad o uzavření kupní smlouvy a jako záruční list.

Dodací lhůta je 2-3 týdny. V případě, že objednané zboží není k dispozici, budete informování buď e-mailem  nebo prostřednictvím telefonního čísla uvedeného v objednávce. Dodaný výrobek obsahuje návod k použití a údržbě v českém jazyce a záruční list.
 
Máte právo na vrácení zboží-výrobku ve lhůtě 14 dnů v kompletním a nepoškozeném stavu přepravní službou jako doporučenou zásilku. S výrobkem musíte dodat doklad o prodeji zboží a dodací list spolu se žádostí o vrácení peněz. Jedná se o odstoupení od kupní smlouvy. Vrácení výrobku formou dobírky neakceptujeme. V případě dodržení výše uvedených podmínek vám budou peníze zaslány na Váš bankovní účet převodem.
 
Náklady spojené s vrácením výrobku nese spotřebitel. Za škody vzniklé během přepravy k odběrateli a zpět nese dopravní společnost. Vyřizování reklamace z titulu zákonné odpovědnosti za vady dodaného výrobku se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku a zákonem o ochraně spotřebitele.
 
Reklamační podmínky

Reklamaci uplatňujte vždy u prodejce. Reklamovaný výrobek musí být dodán kompletní a ve smontovaném stavu a také čistý a musí být přiložen prodejní doklad a dodací list. Prodávající má právo reklamaci neuznat, pokud byl výrobek používán v rozporu s návodem k použití nebo k jiným účelům než byl výrobcem určen. Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů od jejího uplatnění.

Reklamovaný výrobek zašlete na adresu:

Hota Ostrava s.r.o.
Erbenova 82
70300 Ostrava-Vítkovice,
Telefon: 606 553 208 nebo 602 760 068
Fax: 59 661 5280

1.1.2008