HOTA Ostrava, s.r.o. :: Jízdní kola, koloběžky, cyklosedačky, doplňky na kolo
HOTA Ostrava, s. r. o.
HOTA Ostrava, s. r. o.Jízdní kola, koloběžky, cyklosedačky, doplňky na kolo

HomeBusiness and reclamation conditionsHow to buyContactCatalog  Česky  Česky
Cart is empty.
Search
 
Quick choose
 
Write us
Your e-mail:

E-mail text:

Protection against spambots
Please answer a simple question:
How many days has december? 

Novinky  News
26.06.2008
Spuštěny nové stránky společnosti HOTA Ostrava, s. r. o., které jsou zároveň e-shopem

Business and reclamation conditions

Objednávka zaslaná prostřednictvím internetového formuláře, faxem nebo poštou je považována za závaznou. Objednané zboží bude odesláno PPL službou formou dobírky dle objednávky. Cena dobírky zahrnuje cenu výrobku a částku za dopravu včetně dobírky. Balné se neúčtuje. Se zásilkou obdržíte dodací list, který slouží jako doklad o uzavření kupní smlouvy a jako záruční list.

Dodací lhůta je 2-3 týdny. V případě, že objednané zboží není k dispozici, budete informování buď e-mailem, nebo pomocí telefonního čísla uvedeného v objednávce. Dodaný výrobek obsahuje návod k použití a údržbě v českém jazyce.
 
Máte právo na vrácení zboží-výrobku ve lhůtě 14 dnů v kompletním a nepoškozeném stavu přepravní službou jako doporučenou zásilku. S výrobkem musíte dodat doklad o prodeji zboží a dodací list spolu se žádostí o vrácení peněz. Jedná se o odstoupení od kupní smlouvy. Vrácení výrobku formou dobírky neakceptujeme. V případě dodržení výše uvedených podmínek vám budou peníze zaslány na Váš bankovní účet převodem nebo poštovní poukázkou.
 
Náklady spojené s vrácením výrobku nese spotřebitel. Za škody vzniklé během přepravy k odběrateli a zpět nese dopravní společnost. Vyřizování reklamace z titulu zákonné odpovědnosti za vady dodaného výrobku se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku a zákonem o ochraně spotřebitele.
 
Reklamační podmínky

Reklamaci uplatňujte vždy u prodejce. Reklamovaný výrobek musí být dodán kompletní a ve smontovaném stavu a také čistý a musí být přiložen prodejní doklad a dodací list. Prodávající má právo reklamaci neuznat, pokud byl výrobek používán v rozporu s návodem k použití nebo k jiným účelům než byl výrobcem určen. Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů od jejího uplatnění.

Reklamovaný výrobek zašlete na adresu:

Hota Ostrava s.r.o.
Erbenova 82
70300 Ostrava-Vítkovice,
Telefon: 606 553 208 nebo 602 760 068
Fax: 59 661 5280

1.1.2008